Autovakmeester zamelt oude apparaten in voor Stichting Opkikker

Gargeformule • Bij de ruim 200 Autovakmeesters staat vanaf deze week een inzameldoos voor mobiele telefoons, tablets en cartridges.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
• Laatste update:
(foto: Autovakmeester)

Bij alle Autovakmeester-garages staat vanaf deze week een inzamelpunt voor oude mobiele telefoons, tablets en cartridges. Hiermee wordt geld ingezameld om gezinnen met een langdurig ziek kind en hun gezin een onvergetelijke dag te bezorgen. Dit maakt onderdelenleverancier Automotive Alliance Group Benelux (AAGB) bekend.

Om dit doel te bereiken is Autovakmeester, dat vorig jaar met 40 vestigingen groeide, een samenwerking aangegaan met Stichting Opkikker. Klanten van het autobedrijf kunnen in een inzameldoos hun oude elektronische apparaten deponeren. De opbrengst hiervan gaat rechtstreeks naar de stichting.

Formule manager Ton Sieljes vertelt waarom er is gekozen voor Stichting Opkikker: “Als garageformule dragen we in veel gevallen al flink bij aan lokale sponsoring of goede doelen. Nu werd het ook tijd om een stapje verder te gaan, naar landelijke support.”

Ieder jaar helpt Stichting Opkikker zo’n 2.000 gezinnen door het bieden van ‘lichtpuntjes’ in verschillende vormen. “Onze stichting verzorgt dagjes uit voor het zieke kind en het gezin. Het is geweldig om deze samenwerking aan te gaan met Autovakmeester, op die manier kunnen wij nog meer gezinnen helpen in de toekomst”, stelt Sebastiaan Huijsmans, coördinator fondsenwerving.

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.  

Autovakmeester zamelt oude apparaten in voor Stichting Opkikker | Automotive Online

Autovakmeester zamelt oude apparaten in voor Stichting Opkikker

Gargeformule • Bij de ruim 200 Autovakmeesters staat vanaf deze week een inzameldoos voor mobiele telefoons, tablets en cartridges.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
• Laatste update:
(foto: Autovakmeester)

Bij alle Autovakmeester-garages staat vanaf deze week een inzamelpunt voor oude mobiele telefoons, tablets en cartridges. Hiermee wordt geld ingezameld om gezinnen met een langdurig ziek kind en hun gezin een onvergetelijke dag te bezorgen. Dit maakt onderdelenleverancier Automotive Alliance Group Benelux (AAGB) bekend.

Om dit doel te bereiken is Autovakmeester, dat vorig jaar met 40 vestigingen groeide, een samenwerking aangegaan met Stichting Opkikker. Klanten van het autobedrijf kunnen in een inzameldoos hun oude elektronische apparaten deponeren. De opbrengst hiervan gaat rechtstreeks naar de stichting.

Formule manager Ton Sieljes vertelt waarom er is gekozen voor Stichting Opkikker: “Als garageformule dragen we in veel gevallen al flink bij aan lokale sponsoring of goede doelen. Nu werd het ook tijd om een stapje verder te gaan, naar landelijke support.”

Ieder jaar helpt Stichting Opkikker zo’n 2.000 gezinnen door het bieden van ‘lichtpuntjes’ in verschillende vormen. “Onze stichting verzorgt dagjes uit voor het zieke kind en het gezin. Het is geweldig om deze samenwerking aan te gaan met Autovakmeester, op die manier kunnen wij nog meer gezinnen helpen in de toekomst”, stelt Sebastiaan Huijsmans, coördinator fondsenwerving.

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.