Alliance Automotive Group Benelux neemt ASN Autoschade over

AAGB • Met de toevoeging van ASN-schadeherstellers heeft AAGB nu ‘een volwaardige schadedivisie’.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
• Laatste update:
(foto: ASN)

AAGB neemt met ingang van vandaag ASN Autoschade over. Dat maakt de onderdelenleverancier bekend. De overname van ASN omvat ook PortoMotive en A.Glas.

AAGB heeft in 2023 de eerste stappen gezet om de activiteiten in de schadeherstelbranche uit te breiden, onder meer met de overname van MSH Equipment, het uitbreiden van de paint en non-paint divisie en het opzetten van erkende schadeherstelopleidingen in samenwerking met Summa College en Tech360.

Met de toevoeging van ASN-schadeherstellers heeft AAGB nu ‘een volwaardige schadedivisie’ waarmee het een nieuwe klantengroep aanboort van verzekeringsmaatschappijen, leasemaatschappijen, fleetowners en dealerorganisaties.

Grote stap

Rob Visser (director network bij AAGB): “Met deze overname zetten wij een hele grote stap in de schadeherstelwereld. We zijn verheugd dat de ASN-directie voor langere tijd bij ons blijft en dat het team van het ASN-hoofdkantoor meegaat en gelooft in onze kracht en visie.”

Peter Hubregtse, directeur ASN Autoschade: “De groeistrategie en de no-nonsense mentaliteit van ASN passen erg goed bij Alliance Automotive Group Benelux. Wij zijn ervan overtuigd dat de verantwoordelijkheden die wij als franchiseorganisatie naar onze leden toe hebben bij AAGB in goede handen zijn.

Naast ASN Autoschade, maken ook A.Glas (autoruitschadeherstel) en PortoMotive, met het zelf-ontwikkelde schademanagementsysteem PortoView, onderdeel uit van de overname. ASN Autoschade heeft in Nederland meer dan 100 vestigingen waarvan er ruim 75 onder het ASN label opereren.

Lees hier de column van Johan Schoonhoven over de overname.

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.  

Alliance Automotive Group Benelux neemt ASN Autoschade over | Automotive Online

Alliance Automotive Group Benelux neemt ASN Autoschade over

AAGB • Met de toevoeging van ASN-schadeherstellers heeft AAGB nu ‘een volwaardige schadedivisie’.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
• Laatste update:
(foto: ASN)

AAGB neemt met ingang van vandaag ASN Autoschade over. Dat maakt de onderdelenleverancier bekend. De overname van ASN omvat ook PortoMotive en A.Glas.

AAGB heeft in 2023 de eerste stappen gezet om de activiteiten in de schadeherstelbranche uit te breiden, onder meer met de overname van MSH Equipment, het uitbreiden van de paint en non-paint divisie en het opzetten van erkende schadeherstelopleidingen in samenwerking met Summa College en Tech360.

Met de toevoeging van ASN-schadeherstellers heeft AAGB nu ‘een volwaardige schadedivisie’ waarmee het een nieuwe klantengroep aanboort van verzekeringsmaatschappijen, leasemaatschappijen, fleetowners en dealerorganisaties.

Grote stap

Rob Visser (director network bij AAGB): “Met deze overname zetten wij een hele grote stap in de schadeherstelwereld. We zijn verheugd dat de ASN-directie voor langere tijd bij ons blijft en dat het team van het ASN-hoofdkantoor meegaat en gelooft in onze kracht en visie.”

Peter Hubregtse, directeur ASN Autoschade: “De groeistrategie en de no-nonsense mentaliteit van ASN passen erg goed bij Alliance Automotive Group Benelux. Wij zijn ervan overtuigd dat de verantwoordelijkheden die wij als franchiseorganisatie naar onze leden toe hebben bij AAGB in goede handen zijn.

Naast ASN Autoschade, maken ook A.Glas (autoruitschadeherstel) en PortoMotive, met het zelf-ontwikkelde schademanagementsysteem PortoView, onderdeel uit van de overname. ASN Autoschade heeft in Nederland meer dan 100 vestigingen waarvan er ruim 75 onder het ASN label opereren.

Lees hier de column van Johan Schoonhoven over de overname.

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.