Colofon

Automotive is het vakmedium voor de Nederlandse autobranche. Het informatieplatform bestaat uit diverse websites, doelgroepevenementen, online videoprogramma’s en een magazine, dat 6 keer per jaar verschijnt. Automotive Magazine bestaat uit de katernen Management en Werkplaats, met elk specifieke aandacht voor de verschillende disciplines binnen het vakgebied.

ProMedia Group
Weena 505 – B18
3013 AL Rotterdam
+31 (0) 10 280 1000

Directeur/Uitgever

Jelle Heidstra: jelle.heidstra@promedia.nl

Redactie:

Algemeen: redactie@automotive-online.nl, 010 280 1000
Gandor Bronkhorst, hoofdredacteur: gandor.bronkhorst@promedia.nl
Bart Kuijpers, redacteur: bart.kuijpers@promedia.nl
Michael van Wijngaarden, redacteur: michael.van.wijngaarden@promedia.nl
Ivonne Vermeulen, redacteur: ivonne.vermeulen@promedia.nl
Nienke Eusterbrock, redacteur: nienke.eusterbrock@promedia.nl

Persberichten kunt u sturen naar: redactie@automotive-online.nl of zelf plaatsen op www.autobranchesignalen.nl

Advertentie-exploitatie:

Frank van Montfort, manager sales: frank.van.montfort@promedia.nl, 06 40 06 17 38
Leonore Wijsmuller, accountmanager: leonore.wijsmuller@promedia.nl, 06 51 26 74 27
Ruud Mosetti, accountmanager: ruud.mosetti@promedia.nl, 06 38 14 51 33

Traffic afdeling

Arwin Veldkamp: traffic@promedia.nl
Marina Rietman: traffic@promedia.nl

Abonnementen

Vragen over abonnementen via klantenservice; tel. 010 280 1000. Opzeggingen dienen acht weken voor afloop van de abonnementsperiode in het bezit te zijn.

Abonnementstarieven

Abonnement vanaf €219,- per jaar (ex. 9% btw) voor het magazine Automotive Management en toegang tot Automotive-online.nl. Voor bezorging buiten Nederland wordt €75,- extra in rekening gebracht. Bekijk hier de verschillende abonnementsvormen. Wilt u voor uw bedrijf een voorstel op maat? Neem contact met ons op: 010 280 1000.

Gebruiksvoorwaarden

Op het gebruik van onze website en internetdiensten zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.

Copyright

Alle (auteurs-)rechten met betrekking tot het format en de inhoud van websites en magazines van ProMedia (en de hierin opgenomen teksten, gegevens, afbeeldingen, foto’s, videobeelden, geluiden en andere informatie) berusten bij de uitgever ProMedia Group BV. De inhoud van deze websites en producties zijn uitsluitend voor persoonlijk gebruik. Het is niet toegestaan om de inhoud van deze website, of enig onderdeel daarvan, door te sturen, te verspreiden of tegen vergoeding beschikbaar te stellen aan derden, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever.

Eigendomsrecht

Alle (intellectuele) eigendomsrechten aangaande Automotive magazine en de websites Automotive-online.nl, Automotive-management.nl, Automotive-werkplaats.nl, waaronder de merkrechten, berusten bij uitgeverij ProMedia Group BV.