Eurorepar breidt EV-label uit naar Europa

EV-onderhoud • Eurorepar introduceerde het EV-label voor onderhoud aan elektrische en hybride voertuigen vorig jaar in Nederland.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
(foto: Eurorepar)

Werkplaatsformule Eurorepar breidt het EV-label uit naar Europa. Dit maakt de organisatie bekend. Eurorepar introduceerde het EV-label voor onderhoud aan elektrische en hybride voertuigen vorig jaar in Nederland.

‘Na de lancering in Nederland in 2023, waar binnen zes maanden 50 procent van het Eurorepar Car Service-netwerk zich bij het EV-labelprogramma aansloot, breiden we de komende maanden uit naar onze leden in Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, België, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk’, meldt het bedrijf in een verklaring.

Met het EV-label biedt Eurorepar naar eigen zeggen de zekerheid dat klanten kunnen rekenen op getrainde en gekwalificeerde monteurs die werken met de juiste apparatuur voor het veilig onderhouden van elektrische voertuigen. Dit gebeurt conform de onderhoudsplannen van de fabrikant, waarbij de garantie van het voertuig en de tractiebatterij behouden blijven, zo verzekert de organisatie. Bovendien heeft elke aangesloten werkplaats met het EV-label een laadstation van minstens 22 kWh voor snel opladen.

De werkplaatsformule voor universele autobedrijven Eurorepar is eigendom van Stellantis. Bij Eurorepar zijn ruim 6 duizend garages aangesloten in 30 landen. In Nederland heeft Eurorepar ruim 135 aangesloten garagebedrijven.

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.  

Eurorepar breidt EV-label uit naar Europa | Automotive Online

Eurorepar breidt EV-label uit naar Europa

EV-onderhoud • Eurorepar introduceerde het EV-label voor onderhoud aan elektrische en hybride voertuigen vorig jaar in Nederland.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
(foto: Eurorepar)

Werkplaatsformule Eurorepar breidt het EV-label uit naar Europa. Dit maakt de organisatie bekend. Eurorepar introduceerde het EV-label voor onderhoud aan elektrische en hybride voertuigen vorig jaar in Nederland.

‘Na de lancering in Nederland in 2023, waar binnen zes maanden 50 procent van het Eurorepar Car Service-netwerk zich bij het EV-labelprogramma aansloot, breiden we de komende maanden uit naar onze leden in Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, België, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk’, meldt het bedrijf in een verklaring.

Met het EV-label biedt Eurorepar naar eigen zeggen de zekerheid dat klanten kunnen rekenen op getrainde en gekwalificeerde monteurs die werken met de juiste apparatuur voor het veilig onderhouden van elektrische voertuigen. Dit gebeurt conform de onderhoudsplannen van de fabrikant, waarbij de garantie van het voertuig en de tractiebatterij behouden blijven, zo verzekert de organisatie. Bovendien heeft elke aangesloten werkplaats met het EV-label een laadstation van minstens 22 kWh voor snel opladen.

De werkplaatsformule voor universele autobedrijven Eurorepar is eigendom van Stellantis. Bij Eurorepar zijn ruim 6 duizend garages aangesloten in 30 landen. In Nederland heeft Eurorepar ruim 135 aangesloten garagebedrijven.

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.