Olivier Peijs nieuwe sales manager Nissan Nederland

Nissan • Voorheen werkte hij bij Solera en Jato.
Maarten Bokslag Maarten Bokslag
• Laatste update:
Olivier Peijs (Foto: Nissan)

Nissan Benelux heeft Olivier Peijs aangesteld als Country Sales Manager voor Nederland. Hij volgt daar Jochem Simons op, die vertrok naar Xpeng. Dit wordt bevestigd door Nissan Benelux.

Peijs werkte sinds september 2021 bij Solera, waar hij als vice president fleet sales en fleetowners en leasemaatschappijen ondersteunde met nieuwe tools rond veilig rijden, schadecalculaties en TCO-berekeningen. Voor die tijd werkte hij 15 jaar in verschillende functies bij JATO Dynamics, uiteindelijk als global head of leasing.

Over zijn overstap naar Nissan Benelux zegt hij: “Ik wilde graag een functie met weinig of geen vliegtuiguren, maar wel in de autobranche natuurlijk. Want er gebeurt op dit moment enorm veel, zoals de komst van nieuwe merken, de slag rond elektrificatie en de opmars van mobiliteitsbudgetten. Die dynamiek trekt mij enorm aan en past perfect bij mijn ervaring in de autobranche.”

Bij Nissan wil hij vooral de zakelijke markt aanpakken. “We gaan accelereren met Nissan op de zakelijke markt. Onze eerste stap is om de zichtbaarheid van ons merk, de modellen en ons team te vergroten bij leasemaatschappijen en fleetowners. Daar gaan we komende tijd met onder meer het dealernetwerk aan werken.”

Geplaatst in rubriek:
Maarten Bokslag
Maarten Bokslag

Maarten is een ervaren freelancer op het gebied van de automotive en mobiliteit. Hij heeft een zwak voor klassieke auto's.

Olivier Peijs nieuwe sales manager Nissan Nederland | Automotive Online

Olivier Peijs nieuwe sales manager Nissan Nederland

Nissan • Voorheen werkte hij bij Solera en Jato.
Maarten Bokslag Maarten Bokslag
• Laatste update:
Olivier Peijs (Foto: Nissan)

Nissan Benelux heeft Olivier Peijs aangesteld als Country Sales Manager voor Nederland. Hij volgt daar Jochem Simons op, die vertrok naar Xpeng. Dit wordt bevestigd door Nissan Benelux.

Peijs werkte sinds september 2021 bij Solera, waar hij als vice president fleet sales en fleetowners en leasemaatschappijen ondersteunde met nieuwe tools rond veilig rijden, schadecalculaties en TCO-berekeningen. Voor die tijd werkte hij 15 jaar in verschillende functies bij JATO Dynamics, uiteindelijk als global head of leasing.

Over zijn overstap naar Nissan Benelux zegt hij: “Ik wilde graag een functie met weinig of geen vliegtuiguren, maar wel in de autobranche natuurlijk. Want er gebeurt op dit moment enorm veel, zoals de komst van nieuwe merken, de slag rond elektrificatie en de opmars van mobiliteitsbudgetten. Die dynamiek trekt mij enorm aan en past perfect bij mijn ervaring in de autobranche.”

Bij Nissan wil hij vooral de zakelijke markt aanpakken. “We gaan accelereren met Nissan op de zakelijke markt. Onze eerste stap is om de zichtbaarheid van ons merk, de modellen en ons team te vergroten bij leasemaatschappijen en fleetowners. Daar gaan we komende tijd met onder meer het dealernetwerk aan werken.”

Geplaatst in rubriek:
Maarten Bokslag
Maarten Bokslag

Maarten is een ervaren freelancer op het gebied van de automotive en mobiliteit. Hij heeft een zwak voor klassieke auto's.