Opnieuw staking bij VDL Nedcar

Bart Kuijpers Bart Kuijpers
• Laatste update:
Het VDL-terrein in Born. (Foto: Shutterstock)

De vakbonden hebben voor morgen en overmorgen stakingen afgekondigd bij VDL Nedcar. Ook medewerkers van andere metaalbedrijven staken. Al maanden wordt er gestaakt. Hans Wijers, bestuurder FNV Metaal, stelt dat de stakingen nog lang door kunnen gaan. “Onze leden bij de metaalbedrijven blijven strijdvaardig, tegen de druk van hun bazen in. Ze willen echt een gegarandeerde loonsverhoging en oplossingen die de metaalwerkers vooruitgang bieden. Ze willen hun werk volhouden tot hun pensioen.”

Ook de onderhandelingen voor een nieuwe cao Motorvoertuigen en Tweewielerbedrijven verlopen moeizaam. Daar wordt ook al weken gestaakt.

Geplaatst in rubriek:
Bart Kuijpers
Bart Kuijpers

Bart Kuijpers (’80) werkt sinds 2008 bij Automotive. Hij is als redacteur verantwoordelijk voor de portefeuilles Merkkanaal en Occasions. Bart houdt van voetbal en van Radiohead. Hij rijdt sinds februari '23 een Tesla en is daar erg tevreden (relatief betaalbaar en fantastische software) mee, maar hij is verder geen fan van het merk.

Opnieuw staking bij VDL Nedcar | Automotive Online

Opnieuw staking bij VDL Nedcar

Bart Kuijpers Bart Kuijpers
• Laatste update:
Het VDL-terrein in Born. (Foto: Shutterstock)

De vakbonden hebben voor morgen en overmorgen stakingen afgekondigd bij VDL Nedcar. Ook medewerkers van andere metaalbedrijven staken. Al maanden wordt er gestaakt. Hans Wijers, bestuurder FNV Metaal, stelt dat de stakingen nog lang door kunnen gaan. “Onze leden bij de metaalbedrijven blijven strijdvaardig, tegen de druk van hun bazen in. Ze willen echt een gegarandeerde loonsverhoging en oplossingen die de metaalwerkers vooruitgang bieden. Ze willen hun werk volhouden tot hun pensioen.”

Ook de onderhandelingen voor een nieuwe cao Motorvoertuigen en Tweewielerbedrijven verlopen moeizaam. Daar wordt ook al weken gestaakt.

Geplaatst in rubriek:
Bart Kuijpers
Bart Kuijpers

Bart Kuijpers (’80) werkt sinds 2008 bij Automotive. Hij is als redacteur verantwoordelijk voor de portefeuilles Merkkanaal en Occasions. Bart houdt van voetbal en van Radiohead. Hij rijdt sinds februari '23 een Tesla en is daar erg tevreden (relatief betaalbaar en fantastische software) mee, maar hij is verder geen fan van het merk.