Vakgarage keurt veilingauto’s Autoveiling NL

Redactie Redactie
• Laatste update:

Bij Autoveiling Verkoopservice kunnen particulieren en niet RDW-erkende bedrijven hun auto tegen betaling laten veilen. Wierd Meijering, algemeen directeur AVN Group, legt uit dat alle auto`s vooraf optisch worden geïnspecteerd en na de verkoop technisch gekeurd bij een Vakgarage. “We hebben gekozen voor een samenwerking met Vakgarage omdat ze een landelijke dekking hebben en omdat de garagisten ambitieus en enthousiast zijn.”

Optische inspectie
Volgens Christien den Uil, voorzitter Stichting Vakgarage, is de keuring bij een van de 220 aangesloten Vakgarages een extra contactmoment met automobilisten. “De klant die zijn auto verkoopt is wellicht ook in de markt voor een andere. En als er onopgemerkte gebreken zijn na de eerste optische inspectie door Autoveiling, kan de auto door de Vakgarage gerepareerd worden.” Een keuring levert de Vakgarage volgens Den Uil een aardige vaste vergoeding op. “En de meeste leden vinden het een fantastisch initiatief.”

Behalve met Vakgarage, werkt Autoveiling NL al samen met 4.000 andere Nederlandse autobedrijven. Op dit moment worden er volgens Meijering tot 10 auto`s per week gekeurd. “Ik heb de wens om dat aantal dit jaar te verhogen naar 1.000 auto`s op jaarbasis.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

Vakgarage keurt veilingauto’s Autoveiling NL | Automotive Online

Redactie Redactie
• Laatste update:

Optische inspectie

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie