Auto’s verwoest bij brand Muntstad De Meern

Luberto van Buiten Luberto van Buiten
• Laatste update:
Foto: Auto Muntstad

“Het gaat om onze poetscentrale en het pand waar onze afdelingen logistiek en facilitair zijn gevestigd; deze zijn totaal verwoest”, zegt Rijnsbergen “De schade is gelukkig slechts materieel. We onderzoeken nu met een crisisteam hoe we ervoor kunnen zorgen dat we maandag het werk weer kunnen oppakken zodat de klanten er zo min mogelijk hinder van ondervinden.”

De brand is inmiddels onder controle. Waarschijnlijk zijn er tussen de dertig en veertig auto’s bij de brand verwoest. Auto Muntstad is dealer van onder andere Volkswagen, Seat en Audi. Geen van de getroffen panden betrof een dealervestiging.

Geplaatst in rubriek:
Luberto van Buiten
Luberto van Buiten

Luberto van Buiten (’76) ging in 2006 aan de slag bij Automotive. Hij was als hoofdredacteur eindverantwoordelijk voor de redactionele inhoud van sites en magazines van het cluster Auto & Fleet van ProMedia, en beheerde voor Automotive de portefeuilles verhuur en leasing. In zijn vrije tijd speelt Luberto gitaar in Nederpopband Laagland, tennist en loopt – zo af en toe – hard. Op 1 januari 2023 maakte hij bij ProMedia de overstap naar de functie van uitgever bij de divisie Rail & Cargo.

Auto’s verwoest bij brand Muntstad De Meern | Automotive Online

Auto’s verwoest bij brand Muntstad De Meern

Luberto van Buiten Luberto van Buiten
• Laatste update:
Foto: Auto Muntstad

“Het gaat om onze poetscentrale en het pand waar onze afdelingen logistiek en facilitair zijn gevestigd; deze zijn totaal verwoest”, zegt Rijnsbergen “De schade is gelukkig slechts materieel. We onderzoeken nu met een crisisteam hoe we ervoor kunnen zorgen dat we maandag het werk weer kunnen oppakken zodat de klanten er zo min mogelijk hinder van ondervinden.”

De brand is inmiddels onder controle. Waarschijnlijk zijn er tussen de dertig en veertig auto’s bij de brand verwoest. Auto Muntstad is dealer van onder andere Volkswagen, Seat en Audi. Geen van de getroffen panden betrof een dealervestiging.

Geplaatst in rubriek:
Luberto van Buiten
Luberto van Buiten

Luberto van Buiten (’76) ging in 2006 aan de slag bij Automotive. Hij was als hoofdredacteur eindverantwoordelijk voor de redactionele inhoud van sites en magazines van het cluster Auto & Fleet van ProMedia, en beheerde voor Automotive de portefeuilles verhuur en leasing. In zijn vrije tijd speelt Luberto gitaar in Nederpopband Laagland, tennist en loopt – zo af en toe – hard. Op 1 januari 2023 maakte hij bij ProMedia de overstap naar de functie van uitgever bij de divisie Rail & Cargo.