Autobedrijf Vossestein overgenomen door werkplaatschef Roelof Lagerweij

Ivonne Vermeulen Ivonne Vermeulen
• Laatste update:
Roelof Lagerweij (l) heeft het bedrijf overgenomen van Jan Vossestein (l). (Foto: Vossestein)

Vossestein Exclusive en Vossestein Autobedrijf, langs de A2 bij Breukelen zijn overgenomen door werkplaatschef en receptionist Roelof Lagerweij. De bedrijfsnaam blijft onveranderd.

Het autobedrijf was ruim veertig jaar lang in het bezit van Jan Vossestein die nu met pensioen gaat en het bedrijf heeft overgedragen aan Lagerweij, die sinds 2010 bij het autobedrijf werkt. “De overdracht is twee jaar geleden al gepasseerd maar dat konden we vanwege corona niet vieren, dus dat hebben we doorgeschoven. We wilden dat echt met onze betrokken klanten, medewerkers en leveranciers delen”, vertelt Lagerweij, die de laatste jaren geleidelijk door Vossestein is voorbereid op de overname.

Tijdens een feestelijk evenement, dat eind mei gehouden werd, heeft Vossestein het bedrijf in bijzijn van zo’n 1.800 relaties overgedragen aan Lagerweij. 

Positief

Het bedrijf is aangesloten bij garageformule Bosch Car Service en telt 12 medewerkers, waaronder 7 monteurs en 2 occasionverkopers. “Ons doel is om voorop te blijven lopen in de marktontwikkelingen. En met ons team de klanten positief te blijven verrassen”, aldus Lagerweij. Het autobedrijf heeft zo’n 100 occasions op voorraad staan en profileert zich als een allround onderhouds- en reparatiebedrijf.

Geplaatst in rubriek:
Ivonne Vermeulen
Ivonne Vermeulen

Ivonne Vermeulen is redacteur bij Automotive, waar ze onder andere de portefeuilles Schade en Universele markt beheert.

Autobedrijf Vossestein overgenomen door werkplaatschef Roelof Lagerweij | Automotive Online

Autobedrijf Vossestein overgenomen door werkplaatschef Roelof Lagerweij

Ivonne Vermeulen Ivonne Vermeulen
• Laatste update:
Roelof Lagerweij (l) heeft het bedrijf overgenomen van Jan Vossestein (l). (Foto: Vossestein)

Vossestein Exclusive en Vossestein Autobedrijf, langs de A2 bij Breukelen zijn overgenomen door werkplaatschef en receptionist Roelof Lagerweij. De bedrijfsnaam blijft onveranderd.

Het autobedrijf was ruim veertig jaar lang in het bezit van Jan Vossestein die nu met pensioen gaat en het bedrijf heeft overgedragen aan Lagerweij, die sinds 2010 bij het autobedrijf werkt. “De overdracht is twee jaar geleden al gepasseerd maar dat konden we vanwege corona niet vieren, dus dat hebben we doorgeschoven. We wilden dat echt met onze betrokken klanten, medewerkers en leveranciers delen”, vertelt Lagerweij, die de laatste jaren geleidelijk door Vossestein is voorbereid op de overname.

Tijdens een feestelijk evenement, dat eind mei gehouden werd, heeft Vossestein het bedrijf in bijzijn van zo’n 1.800 relaties overgedragen aan Lagerweij. 

Positief

Het bedrijf is aangesloten bij garageformule Bosch Car Service en telt 12 medewerkers, waaronder 7 monteurs en 2 occasionverkopers. “Ons doel is om voorop te blijven lopen in de marktontwikkelingen. En met ons team de klanten positief te blijven verrassen”, aldus Lagerweij. Het autobedrijf heeft zo’n 100 occasions op voorraad staan en profileert zich als een allround onderhouds- en reparatiebedrijf.

Geplaatst in rubriek:
Ivonne Vermeulen
Ivonne Vermeulen

Ivonne Vermeulen is redacteur bij Automotive, waar ze onder andere de portefeuilles Schade en Universele markt beheert.