Arjen van Beek naar Porsche Centrum Gelderland

Personen • Van Beek komt van Louwman.
Bart Kuijpers Bart Kuijpers
Van Beek werkte de afgelopen tien jaar voor Louwman Groep. (Foto: Louwman)

Arjen van Beek begint op 1 april als director Marketing en Operations bij Porsche Centrum Gelderland. Dat meldt het bedrijf aan Automotive Magazine. Van Beek wordt onderdeel van het management team van de Porsche-dealer.

Van Beek (58) werkte de afgelopen tien jaar voor Louwman Groep. Hij gaf als algemeen directeur leiding aan Louwman Exclusive en de laatste jaren ook aan Lexus. Hij is met ingang van januari gestopt bij Louwman.

Porsche Centrum Gelderland is de grootste Porsche-dealer van Nederland. Het bedrijf heeft ook een eigen lease- en schade- en restauratiedivisie en is officieel Porsche Classic Center. “Porsche Centrum Gelderland wil zich constant blijven ontwikkelen. Daar horen goede mensen bij en wij zijn dan ook verheugd dat we Arjen aan ons team kunnen toevoegen”, zegt dga Mark Wegh in een reactie aan AM.

Geplaatst in rubriek:
Bart Kuijpers
Bart Kuijpers

Bart Kuijpers (’80) werkt sinds 2008 bij Automotive. Hij is als redacteur verantwoordelijk voor de portefeuilles Merkkanaal en Occasions. Bart houdt van voetbal en van Radiohead. Hij rijdt sinds februari '23 een Tesla en is daar erg tevreden (relatief betaalbaar en fantastische software) mee, maar hij is verder geen fan van het merk.

Arjen van Beek naar Porsche Centrum Gelderland | Automotive Online

Arjen van Beek naar Porsche Centrum Gelderland

Personen • Van Beek komt van Louwman.
Bart Kuijpers Bart Kuijpers
Van Beek werkte de afgelopen tien jaar voor Louwman Groep. (Foto: Louwman)

Arjen van Beek begint op 1 april als director Marketing en Operations bij Porsche Centrum Gelderland. Dat meldt het bedrijf aan Automotive Magazine. Van Beek wordt onderdeel van het management team van de Porsche-dealer.

Van Beek (58) werkte de afgelopen tien jaar voor Louwman Groep. Hij gaf als algemeen directeur leiding aan Louwman Exclusive en de laatste jaren ook aan Lexus. Hij is met ingang van januari gestopt bij Louwman.

Porsche Centrum Gelderland is de grootste Porsche-dealer van Nederland. Het bedrijf heeft ook een eigen lease- en schade- en restauratiedivisie en is officieel Porsche Classic Center. “Porsche Centrum Gelderland wil zich constant blijven ontwikkelen. Daar horen goede mensen bij en wij zijn dan ook verheugd dat we Arjen aan ons team kunnen toevoegen”, zegt dga Mark Wegh in een reactie aan AM.

Geplaatst in rubriek:
Bart Kuijpers
Bart Kuijpers

Bart Kuijpers (’80) werkt sinds 2008 bij Automotive. Hij is als redacteur verantwoordelijk voor de portefeuilles Merkkanaal en Occasions. Bart houdt van voetbal en van Radiohead. Hij rijdt sinds februari '23 een Tesla en is daar erg tevreden (relatief betaalbaar en fantastische software) mee, maar hij is verder geen fan van het merk.