Carnext haalt cto André Buren weg bij Takeaway.com

Maarten Bokslag Maarten Bokslag
• Laatste update:
André Buren wil onder meer de klantervaring bij Carnext verbeteren (foto: Carnext)

Carnext, het online verkoopplatform voor occasions van Leaseplan, heeft per 1 maart André Buren benoemd tot chief technology officer. Dit meldt Carnext. Buren is bekend met de online verkoop: ook bij zijn vorige werkgever Takeaway.com was hij cto.

Klantervaring

Zijn doel bij Carnext is het opschalen van de gegevens- en technologiemogelijkheden van de online verkoopsite en het verbeteren van de online klantervaring. Dat is mede om de Europese groei van Carnext te faciliteren, vertelt Ewout van Jarwaarde, ceo van het bedrijf. “Wij willen het volledig online kopen van occasions naar geheel Europa brengen. Met André in ons team zetten we een belangrijke stap in die richting.”

Spannende tijd

Buren kijkt uit naar zijn nieuwe baan. “Carnext brengt op een unieke manier e-commerce naar de auto-industrie. Het is geweldig om op zo’n spannende tijd bij het bedrijf te komen.”

Leaseplan is flink aan het investeren in Carnext. Afgelopen jaar drukte dat zwaar op de kwartaalwinst van het concern. Leaseplan zet Carnext nadrukkelijk als zelfstandig label in de markt. Het is nog niet duidelijk of de occasionsite uiteindelijk ook wordt verzelfstandigd.  

Geplaatst in rubriek:
Maarten Bokslag
Maarten Bokslag

Maarten is een ervaren freelancer op het gebied van de automotive en mobiliteit. Hij heeft een zwak voor klassieke auto's.

Carnext haalt cto André Buren weg bij Takeaway.com | Automotive Online

Carnext haalt cto André Buren weg bij Takeaway.com

Maarten Bokslag Maarten Bokslag
• Laatste update:
André Buren wil onder meer de klantervaring bij Carnext verbeteren (foto: Carnext)

Carnext, het online verkoopplatform voor occasions van Leaseplan, heeft per 1 maart André Buren benoemd tot chief technology officer. Dit meldt Carnext. Buren is bekend met de online verkoop: ook bij zijn vorige werkgever Takeaway.com was hij cto.

Klantervaring

Zijn doel bij Carnext is het opschalen van de gegevens- en technologiemogelijkheden van de online verkoopsite en het verbeteren van de online klantervaring. Dat is mede om de Europese groei van Carnext te faciliteren, vertelt Ewout van Jarwaarde, ceo van het bedrijf. “Wij willen het volledig online kopen van occasions naar geheel Europa brengen. Met André in ons team zetten we een belangrijke stap in die richting.”

Spannende tijd

Buren kijkt uit naar zijn nieuwe baan. “Carnext brengt op een unieke manier e-commerce naar de auto-industrie. Het is geweldig om op zo’n spannende tijd bij het bedrijf te komen.”

Leaseplan is flink aan het investeren in Carnext. Afgelopen jaar drukte dat zwaar op de kwartaalwinst van het concern. Leaseplan zet Carnext nadrukkelijk als zelfstandig label in de markt. Het is nog niet duidelijk of de occasionsite uiteindelijk ook wordt verzelfstandigd.  

Geplaatst in rubriek:
Maarten Bokslag
Maarten Bokslag

Maarten is een ervaren freelancer op het gebied van de automotive en mobiliteit. Hij heeft een zwak voor klassieke auto's.