Softwarebedrijf Openclaims haalt 1,75 miljoen euro op in investeringsronde

Openclaims • Het bedrijf groeide vorig jaar met meer dan 100 procent.
Sander Van Vliet Sander Van Vliet
(Foto: Openclaims)

Het Nederlandse softwareplatform Openclaims kondigt een nieuwe investeringsronde aan van 1,75 miljoen euro geleid door Amsterdamse investeerder Knight Capital. Het softwarebedrijf gebruikt de investering om zijn ‘Repair Distribution Solution’ verder te ontwikkelen. Het nieuwe platform moet de ecologische voetafdruk van schadeherstel verlagen alsmede de herstelkosten.

Groei

Openclaims, dat onder meer dossieruitwisseling tussen retailers en schadebedrijven digitaliseert, breidde in 2022 uit naar Scandinavië en Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland en groeide in dat jaar met meer dan 100 procent. Het bedrijf werkt onder andere samen met ALD | Leaseplan, Athlon, Schadegarant, Hedin, Bovemij, Fleetpool en Louwman.

“We zijn verheugd om de enterprise software expertise van Knight Capital toe te voegen aan ons team en hebben veel vertrouwen dat dit onze Europese expansie alleen maar gaat versnellen”, zegt Stephan Stergiou, ceo van Openclaims.

Geplaatst in rubriek:
Sander Van Vliet
Sander Van Vliet

Sander is vaste redacteur van Automotive en Fleet & Mobility. Na omzwervingen in de sportjournalistiek streek hij in 2023 neer op de Automotive-redactie. In zijn vrije tijd houdt hij zich bezig met wielrennen, voetbal en goed eten.

Softwarebedrijf Openclaims haalt 1,75 miljoen euro op in investeringsronde | Automotive Online

Softwarebedrijf Openclaims haalt 1,75 miljoen euro op in investeringsronde

Openclaims • Het bedrijf groeide vorig jaar met meer dan 100 procent.
Sander Van Vliet Sander Van Vliet
(Foto: Openclaims)

Het Nederlandse softwareplatform Openclaims kondigt een nieuwe investeringsronde aan van 1,75 miljoen euro geleid door Amsterdamse investeerder Knight Capital. Het softwarebedrijf gebruikt de investering om zijn ‘Repair Distribution Solution’ verder te ontwikkelen. Het nieuwe platform moet de ecologische voetafdruk van schadeherstel verlagen alsmede de herstelkosten.

Groei

Openclaims, dat onder meer dossieruitwisseling tussen retailers en schadebedrijven digitaliseert, breidde in 2022 uit naar Scandinavië en Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland en groeide in dat jaar met meer dan 100 procent. Het bedrijf werkt onder andere samen met ALD | Leaseplan, Athlon, Schadegarant, Hedin, Bovemij, Fleetpool en Louwman.

“We zijn verheugd om de enterprise software expertise van Knight Capital toe te voegen aan ons team en hebben veel vertrouwen dat dit onze Europese expansie alleen maar gaat versnellen”, zegt Stephan Stergiou, ceo van Openclaims.

Geplaatst in rubriek:
Sander Van Vliet
Sander Van Vliet

Sander is vaste redacteur van Automotive en Fleet & Mobility. Na omzwervingen in de sportjournalistiek streek hij in 2023 neer op de Automotive-redactie. In zijn vrije tijd houdt hij zich bezig met wielrennen, voetbal en goed eten.