Automarkt claimt 50 mln bij gemeente Utrecht

Redactie Redactie
• Laatste update:

Ook heeft de BAU een bodemprocedure aangespannen tegen de gemeente om de contracten met standplaatshouders ongedaan te maken. “Onze leden moesten in december een wurgcontract tekenen om in 2009 een standplaats te krijgen. In het contract stond dat we af moesten zien van schadeclaims. Dat hebben we onder protest getekend en willen we nu door de rechter laten ontbinden”, aldus Büchner.

De gemeente Utrecht is niet bereikbaar voor commentaar.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

Automarkt claimt 50 mln bij gemeente Utrecht | Automotive Online

Automarkt claimt 50 mln bij gemeente Utrecht

Redactie Redactie
• Laatste update:

Ook heeft de BAU een bodemprocedure aangespannen tegen de gemeente om de contracten met standplaatshouders ongedaan te maken. “Onze leden moesten in december een wurgcontract tekenen om in 2009 een standplaats te krijgen. In het contract stond dat we af moesten zien van schadeclaims. Dat hebben we onder protest getekend en willen we nu door de rechter laten ontbinden”, aldus Büchner.

De gemeente Utrecht is niet bereikbaar voor commentaar.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.