ANWB waarschuwt leden vanwege faillissementen

Redactie Redactie
• Laatste update:

“We geven onze leden het advies bij aankoop van een nieuwe auto hun oude auto pas in te ruilen en de nieuwe te betalen bij overhandiging van de sleutel”, aldus ANWB-woordvoerder Markus van Tol. “Auto’s die in ouderhoud zijn, staan natuurlijk op naam van de consument. Maar als die auto wordt weggehaald door de curator, moet hij worden teruggevorderd.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

ANWB waarschuwt leden vanwege faillissementen | Automotive Online

ANWB waarschuwt leden vanwege faillissementen

Redactie Redactie
• Laatste update:

“We geven onze leden het advies bij aankoop van een nieuwe auto hun oude auto pas in te ruilen en de nieuwe te betalen bij overhandiging van de sleutel”, aldus ANWB-woordvoerder Markus van Tol. “Auto’s die in ouderhoud zijn, staan natuurlijk op naam van de consument. Maar als die auto wordt weggehaald door de curator, moet hij worden teruggevorderd.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.