Chery breidt Duitse R&D-centrum uit

Chery • Chery brengt dit jaar de nieuwe merken in Europa op de markt, om te beginnen de Omoda 5 als ‘compact crossover suv’.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
(foto: Chery)

Chery breidt zijn R&D-center in het Duitse Raunheim uit. De Chinese fabrikant wil hiermee de Europese introductie van de automerken Omoda en Jaecoo verder ondersteunen. Dit maakt het bedrijf vandaag bekend in een verklaring.

‘De afgelopen vijf jaar is het center in Raunheim uitgegroeid tot een van de belangrijkste R&D-faciliteiten van onze groep. Met deze uitbreiding gaan we ons als China’s grootste auto-exporteur nog meer richten op onze aanwezigheid in Europa. De komende 12 maanden verdubbelen we het personeelsbestand naar 80 tot 100 personeelsleden, in lijn met de introductie van de merken Omoda en Jaecoo in Europa.’

Chery brengt dit jaar de eerste modellen in Europa op de markt, om te beginnen de Omoda 5 als ‘compact crossover suv’. Opvallend: de Omoda 5 wordt niet alleen leverbaar als EV maar ook met een 1.6 liter benzinemotor. De vanafprijs komt onder de 30 duizend euro te liggen. Later dit jaar volgt de Jaecoo 7, een off road suv die op hetzelfde platform staat.

Omoda krijgt in de AM Powerranking een kleine slagingskans toebedeeld door de redactie. Het merk wordt opnieuw beoordeeld zodra meer details bekend zijn over bijvoorbeeld het retailmodel. In de ranking staan alle toetreders op de Nederlandse markt opgesomd inclusief slagingskans. Lees het hier. 

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.  

Chery breidt Duitse R&D-centrum uit | Automotive Online

Chery breidt Duitse R&D-centrum uit

Chery • Chery brengt dit jaar de nieuwe merken in Europa op de markt, om te beginnen de Omoda 5 als ‘compact crossover suv’.
Michael van Wijngaarden Michael van Wijngaarden
(foto: Chery)

Chery breidt zijn R&D-center in het Duitse Raunheim uit. De Chinese fabrikant wil hiermee de Europese introductie van de automerken Omoda en Jaecoo verder ondersteunen. Dit maakt het bedrijf vandaag bekend in een verklaring.

‘De afgelopen vijf jaar is het center in Raunheim uitgegroeid tot een van de belangrijkste R&D-faciliteiten van onze groep. Met deze uitbreiding gaan we ons als China’s grootste auto-exporteur nog meer richten op onze aanwezigheid in Europa. De komende 12 maanden verdubbelen we het personeelsbestand naar 80 tot 100 personeelsleden, in lijn met de introductie van de merken Omoda en Jaecoo in Europa.’

Chery brengt dit jaar de eerste modellen in Europa op de markt, om te beginnen de Omoda 5 als ‘compact crossover suv’. Opvallend: de Omoda 5 wordt niet alleen leverbaar als EV maar ook met een 1.6 liter benzinemotor. De vanafprijs komt onder de 30 duizend euro te liggen. Later dit jaar volgt de Jaecoo 7, een off road suv die op hetzelfde platform staat.

Omoda krijgt in de AM Powerranking een kleine slagingskans toebedeeld door de redactie. Het merk wordt opnieuw beoordeeld zodra meer details bekend zijn over bijvoorbeeld het retailmodel. In de ranking staan alle toetreders op de Nederlandse markt opgesomd inclusief slagingskans. Lees het hier. 

Geplaatst in rubriek:
Michael van Wijngaarden
Michael van Wijngaarden

Sinds 2019 in dienst bij ProMedia, schrijft voor de titels Automotive en Fleet & Mobility. Tevens juryvoorzitter voor de verkiezingen van Occasion, Zakenauto en Bestelauto van het Jaar. Trekt er graag op uit in zijn als camper omgebouwde Ford Transit.