Bovag lanceert modelfactuur werkplaats

Redactie Redactie
• Laatste update:

Op basis van interviews met consumenten heeft Bovag een eigen modelfactuur gemaakt, waarop de werkzaamheden, de gemaakte uren, de onderdelen, de waarschijnlijke levensduur van de onderdelen, de garantietermijn en de werkzaamheden bij een volgende beurt vermeld staan.

De sortfwareleveranciers hebben weinig aandacht gehad voor dit onderwerp. Reden voor Anton Pluim, manager Bovag Onafhankelijke Autobedrijven, om zelf het initiatief te nemen. “Wij hebben alle softwareleveranciers de beschikking gegeven over onze factuur. Wij hopen dat ze, mede op verzoek van onze leden, zelf de producten in de markt zetten.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

Bovag lanceert modelfactuur werkplaats | Automotive Online

Bovag lanceert modelfactuur werkplaats

Redactie Redactie
• Laatste update:

Op basis van interviews met consumenten heeft Bovag een eigen modelfactuur gemaakt, waarop de werkzaamheden, de gemaakte uren, de onderdelen, de waarschijnlijke levensduur van de onderdelen, de garantietermijn en de werkzaamheden bij een volgende beurt vermeld staan.

De sortfwareleveranciers hebben weinig aandacht gehad voor dit onderwerp. Reden voor Anton Pluim, manager Bovag Onafhankelijke Autobedrijven, om zelf het initiatief te nemen. “Wij hebben alle softwareleveranciers de beschikking gegeven over onze factuur. Wij hopen dat ze, mede op verzoek van onze leden, zelf de producten in de markt zetten.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.