AHGN sluit zich aan bij Axial

Redactie Redactie
• Laatste update:

AHGN denkt dat zijn leden verschillende voordelen uit de samenwerking kunnen halen. “Door de aansluiting bij Axial kunnen we internationaal kennis uitwisselen,” zegt Pim Hielkema, voorzitter van AHGN. “Daarnaast kan Axial overeenkomsten sluiten met grote verzekeraars en leasemaatschappijen. Voor de Nederlandse bedrijven heeft het vooral voordelen op het gebied van inkoop. Door de aansluiting staan onze leden internationaal sterker.”
AHGN behoudt zijn eigen naam en huisstijl.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

AHGN sluit zich aan bij Axial | Automotive Online

AHGN sluit zich aan bij Axial

Redactie Redactie
• Laatste update:

AHGN denkt dat zijn leden verschillende voordelen uit de samenwerking kunnen halen. “Door de aansluiting bij Axial kunnen we internationaal kennis uitwisselen,” zegt Pim Hielkema, voorzitter van AHGN. “Daarnaast kan Axial overeenkomsten sluiten met grote verzekeraars en leasemaatschappijen. Voor de Nederlandse bedrijven heeft het vooral voordelen op het gebied van inkoop. Door de aansluiting staan onze leden internationaal sterker.”
AHGN behoudt zijn eigen naam en huisstijl.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.