Frits van Bruggen nieuwe voorzitter RAI Vereniging

Nienke Eusterbrock Nienke Eusterbrock
• Laatste update:
De functie van voorzitter combineert hij straks met zijn rol als ceo van MN. (Foto: ANWB)

De algemene ledenvergadering van RAI Vereniging heeft Frits van Bruggen op woensdag 16 november voor een periode van vier jaar benoemd tot algemeen voorzitter van de vereniging. Van Bruggen volgt Steven van Eijck op, die acht jaar voorzitter was.

“Met Frits van Bruggen krijgt RAI Vereniging een voorzitter die een sterke verbondenheid kent met de mobiliteitssector, zijn weg in Den Haag goed kent en uitstekend in staat is om alle leden van onze vereniging goed te vertegenwoordigen”, aldus algemeen directeur Olaf de Bruijn van RAI Vereniging.

Van Bruggen was bijna zeven jaar lang hoofddirecteur van de ANWB, waar hij ook elf jaar lang in de directie zat. De functie van voorzitter zal hij combineren met zijn rol als ceo van MN, één van de grootste pensioenuitvoerders en vermogensbeheerders voor Nederlandse pensioenfondsen.

“Ik ben zeer gemotiveerd om samen met de leden de mobiliteitsbranche betaalbaar te houden en verder te verduurzamen.”, zegt Frits van Bruggen. “Ik wil een brug slaan tussen de praktijk van onze leden en de ambities van het kabinet.”

Frits van Bruggen nieuwe voorzitter RAI Vereniging | Automotive Online

Frits van Bruggen nieuwe voorzitter RAI Vereniging

Nienke Eusterbrock Nienke Eusterbrock
• Laatste update:
De functie van voorzitter combineert hij straks met zijn rol als ceo van MN. (Foto: ANWB)

De algemene ledenvergadering van RAI Vereniging heeft Frits van Bruggen op woensdag 16 november voor een periode van vier jaar benoemd tot algemeen voorzitter van de vereniging. Van Bruggen volgt Steven van Eijck op, die acht jaar voorzitter was.

“Met Frits van Bruggen krijgt RAI Vereniging een voorzitter die een sterke verbondenheid kent met de mobiliteitssector, zijn weg in Den Haag goed kent en uitstekend in staat is om alle leden van onze vereniging goed te vertegenwoordigen”, aldus algemeen directeur Olaf de Bruijn van RAI Vereniging.

Van Bruggen was bijna zeven jaar lang hoofddirecteur van de ANWB, waar hij ook elf jaar lang in de directie zat. De functie van voorzitter zal hij combineren met zijn rol als ceo van MN, één van de grootste pensioenuitvoerders en vermogensbeheerders voor Nederlandse pensioenfondsen.

“Ik ben zeer gemotiveerd om samen met de leden de mobiliteitsbranche betaalbaar te houden en verder te verduurzamen.”, zegt Frits van Bruggen. “Ik wil een brug slaan tussen de praktijk van onze leden en de ambities van het kabinet.”