Uw dagelijkse activiteiten onder controle met TARGIT Automotive

Brand story • Stroomlijn de dagelijkse rapportering en krijg een compleet beeld van uw bedrijfsresultaten met een alles-in-één rapportageoplossing.
Albert-Jan Cornelissen Albert-Jan Cornelissen
• Laatste update:
Foto: TARGIT Automotive

TARGIT Automotive levert toonaangevende inzichten aan meer dan 300 autodealers in de Benelux en aan 40% van de top 50 dealergroepen in België. Ons International Automotive Centre of Excellence is de drijvende kracht achter onze rapportage-oplossingen voor auto- en bedrijfswagendealers.

We zijn gevestigd in België en ons team bestaat uit Automotive experts uit België en Nederland met samen meer dan 115 jaar ervaring op het gebied van data- en rapportage oplossingen.

Onze Business Scan Automotive-oplossing combineert alle gegevens van uw dealerbedrijf (o.a. data uit: DMS, boekhouding, CRM, Delta/W, Lef, Carwise, SAM en nog veel meer!) in interactieve dashboards en rapportages. Hiermee krijg je als dealerbedrijf dagdagelijks veel meer zicht om uw bedrijf de juiste richting op te sturen.

Bespaar tijd op rapporteren en zorg voor een compleet, actueel beeld van uw bedrijf met gedetailleerde en interactieve rapportages voor iedere vestiging & afdeling.

De oplossing is schaalbaar en aanpasbaar aan uw behoeften, of u nu meerdere dealerlocaties of een individuele locatie beheert. Onze kleinste klant verkoopt 200 bestelwagens per jaar en onze grootste dealergroepen tienduizenden per jaar.

“Elke vestigingsdirecteur krijgt nu iedere ochtend een overzicht met actuele cijfers en statusupdates. Voorheen moesten we deze informatie handmatig uit ons DMS-systeem halen, wat niet altijd consistent was en behoorlijk complex in het beheer. Tegenwoordig ontvangt elke vestigingsdirecteur deze informatie rechtstreeks in zijn inbox.”

– Nico Verhulst, Financieel Directeur, Van Mossel Belgium & Luxembourg

Wij zorgen ervoor dat u zeer snel operationeel bent en de managers in dealerbedrijven volledig worden ondersteund met rapportages en interactieve dashboards, ongeacht type DMS.

TARGIT Automotive is een expert in zowel de auto-industrie als het rapportageproces: ons team kent uw bedrijf en spreekt uw taal. Onze klanten omschrijven ons als betrouwbaar met een hoogwaardige service.

Bij TARGIT kiest u voor een totaalpakket dat altijd up-to-date is en meegroeit met uw business.

Bezoek ons op www.targit.com/automotive  voor meer informatie over TARGIT Automotive en onze Business Scan Automotive-oplossing.

Uw dagelijkse activiteiten onder controle met TARGIT Automotive | Automotive Online

Uw dagelijkse activiteiten onder controle met TARGIT Automotive

Brand story • Stroomlijn de dagelijkse rapportering en krijg een compleet beeld van uw bedrijfsresultaten met een alles-in-één rapportageoplossing.
Albert-Jan Cornelissen Albert-Jan Cornelissen
• Laatste update:
Foto: TARGIT Automotive

TARGIT Automotive levert toonaangevende inzichten aan meer dan 300 autodealers in de Benelux en aan 40% van de top 50 dealergroepen in België. Ons International Automotive Centre of Excellence is de drijvende kracht achter onze rapportage-oplossingen voor auto- en bedrijfswagendealers.

We zijn gevestigd in België en ons team bestaat uit Automotive experts uit België en Nederland met samen meer dan 115 jaar ervaring op het gebied van data- en rapportage oplossingen.

Onze Business Scan Automotive-oplossing combineert alle gegevens van uw dealerbedrijf (o.a. data uit: DMS, boekhouding, CRM, Delta/W, Lef, Carwise, SAM en nog veel meer!) in interactieve dashboards en rapportages. Hiermee krijg je als dealerbedrijf dagdagelijks veel meer zicht om uw bedrijf de juiste richting op te sturen.

Bespaar tijd op rapporteren en zorg voor een compleet, actueel beeld van uw bedrijf met gedetailleerde en interactieve rapportages voor iedere vestiging & afdeling.

De oplossing is schaalbaar en aanpasbaar aan uw behoeften, of u nu meerdere dealerlocaties of een individuele locatie beheert. Onze kleinste klant verkoopt 200 bestelwagens per jaar en onze grootste dealergroepen tienduizenden per jaar.

“Elke vestigingsdirecteur krijgt nu iedere ochtend een overzicht met actuele cijfers en statusupdates. Voorheen moesten we deze informatie handmatig uit ons DMS-systeem halen, wat niet altijd consistent was en behoorlijk complex in het beheer. Tegenwoordig ontvangt elke vestigingsdirecteur deze informatie rechtstreeks in zijn inbox.”

– Nico Verhulst, Financieel Directeur, Van Mossel Belgium & Luxembourg

Wij zorgen ervoor dat u zeer snel operationeel bent en de managers in dealerbedrijven volledig worden ondersteund met rapportages en interactieve dashboards, ongeacht type DMS.

TARGIT Automotive is een expert in zowel de auto-industrie als het rapportageproces: ons team kent uw bedrijf en spreekt uw taal. Onze klanten omschrijven ons als betrouwbaar met een hoogwaardige service.

Bij TARGIT kiest u voor een totaalpakket dat altijd up-to-date is en meegroeit met uw business.

Bezoek ons op www.targit.com/automotive  voor meer informatie over TARGIT Automotive en onze Business Scan Automotive-oplossing.