Beslissing Autovak eind deze maand

Redactie Redactie
• Laatste update:

Aldus Gertjan Sluyter, voorzitter van het Tentoonstellingscomité. “We bekijken de komende tijd hoe onze leden reageren op de ontwikkelingen. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat je tegen 200 leden zegt dat de beurs niet doorgaat omdat een aantal grote partijen niet komt. Anderzijds heeft de beurs natuurlijk een ondergrens.” Momenteel zou die grens met dertienduizend verkochte vierkante meters niet worden gehaald.
Over het afhaken van de equipmentleveranciers is Sluyter duidelijk. “Ze hebben een voorstel neergelegd voor een activiteit die wij aantrekkelijk vonden. Maar ze wilden een financiële bijdrage van RAI Amsterdam die niet in verhouding stond tot de totale beursbegroting. Bovendien konden andere equipmentleveranciers niet deelnemen in het project, waardoor er onvoldoende draagvlak bleek te zijn bij de overige exposanten van de afdeling Garage-uitrusting.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

Beslissing Autovak eind deze maand | Automotive Online

Beslissing Autovak eind deze maand

Redactie Redactie
• Laatste update:

Aldus Gertjan Sluyter, voorzitter van het Tentoonstellingscomité. “We bekijken de komende tijd hoe onze leden reageren op de ontwikkelingen. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat je tegen 200 leden zegt dat de beurs niet doorgaat omdat een aantal grote partijen niet komt. Anderzijds heeft de beurs natuurlijk een ondergrens.” Momenteel zou die grens met dertienduizend verkochte vierkante meters niet worden gehaald.
Over het afhaken van de equipmentleveranciers is Sluyter duidelijk. “Ze hebben een voorstel neergelegd voor een activiteit die wij aantrekkelijk vonden. Maar ze wilden een financiële bijdrage van RAI Amsterdam die niet in verhouding stond tot de totale beursbegroting. Bovendien konden andere equipmentleveranciers niet deelnemen in het project, waardoor er onvoldoende draagvlak bleek te zijn bij de overige exposanten van de afdeling Garage-uitrusting.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.