Ruim helft universelen verkoopt nieuwe auto’s

Redactie Redactie
• Laatste update:

“We weten dat steeds meer van onze leden zich de afgelopen jaren hiermee bezig zijn gaan houden, maar wilden wel eens weten hoeveel het er precies zijn”, aldus Bovag-woordvoerder Paul de Waal. Het is de eerste keer dat de branchevereniging deze activiteit in kaart heeft gebracht.

Verreweg het grootste deel van de nieuwe auto’s wordt door de universelen bij dealers betrokken. “Voor de onafhankelijken is het vooral een klantenbinder. Ze willen een full service bedrijf zijn en vinden het prettig het eerste aanspreekpunt te zijn voor hun klanten. Niet alleen bij de aanschaf van een occasion maar ook voor een nieuwe auto”, aldus De Waal.

De overige resultaten van het onderzoek worden gepresenteerd tijdens het Jaarcongres Bovag Onafhankelijke Autobedrijven op 5 oktober.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

Ruim helft universelen verkoopt nieuwe auto’s | Automotive Online

Ruim helft universelen verkoopt nieuwe auto’s

Redactie Redactie
• Laatste update:

“We weten dat steeds meer van onze leden zich de afgelopen jaren hiermee bezig zijn gaan houden, maar wilden wel eens weten hoeveel het er precies zijn”, aldus Bovag-woordvoerder Paul de Waal. Het is de eerste keer dat de branchevereniging deze activiteit in kaart heeft gebracht.

Verreweg het grootste deel van de nieuwe auto’s wordt door de universelen bij dealers betrokken. “Voor de onafhankelijken is het vooral een klantenbinder. Ze willen een full service bedrijf zijn en vinden het prettig het eerste aanspreekpunt te zijn voor hun klanten. Niet alleen bij de aanschaf van een occasion maar ook voor een nieuwe auto”, aldus De Waal.

De overige resultaten van het onderzoek worden gepresenteerd tijdens het Jaarcongres Bovag Onafhankelijke Autobedrijven op 5 oktober.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.