Actua Groep en VZR ontwikkelen VZR Polis

Dani Allen Dani Allen
• Laatste update:

Deze autoverzekering is met recht uniek te noemen, want er bestaat geen enkele polis, die biedt wat de VZR Polis biedt een notendop? Uitgebreide allrisk dekking voor de privéauto(‘s) van de zakelijke rijder, mét extra dekkingen voor de zakelijke auto. De VZR Polis is het resultaat van de samenwerking tussen VZR en de Actua Groep. En dat resultaat mag er wezen!

Drive

Dankzij de kennis en creativiteit van beide partijen voorziet de VZR Polis in een dekking, die op maat is gesneden voor de zakelijke rijder. De polis is met zorg en aandacht tot stand gekomen en biedt naast de uitgebreide dekking ook een helpende hand bij tal van vraagstukken. “En dat is precies waar VZR voor staat: leden bijstaan en adviseren”, aldus Mariska Hustings, directeur van VZR. De leden van VZR kunnen rekenen op praktische ondersteuning, actuele informatie en betrokkenheid. Op de vraag wat haar drive is, antwoordt Mariska direct: “leden helpen, dáár krijg ik energie van. Of het nu gaat om vragen over afkoopsommen, mobiliteitsbudgetten of normleaseberekeningen, we maken graag het verschil voor onze leden.”

Actualiteit

VZR is onafhankelijk en komt op voor iedereen die zakelijke kilometers maakt. De vereniging heeft ruim 35.000 leden en er komen maandelijks zo’n 150 leden bij. De bijtellingscalculator op de website van VZR is favoriet. Mariska: “Wij weten wat er speelt binnen de automotivebranche en welke vraagstukken onze leden bezighouden. Daar stemmen we onze dienstverlening op af, waarbij we altijd inspelen op de actualiteit.”

Partnerschap VZR & Actua Groep

Met de keuze voor Actua als verzekeringspartner zit het met die actualiteit wel goed. De innovatielust van de veelzijdige organisatie garandeert een concept op maat, dat naadloos aansluit op de wensen van de klant van nu. De samenwerking met Actua is dan ook geen toeval. VZR was al enige tijd op zoek naar een passende verzekeringspartner, om haar leden ook op dit vlak professioneel te kunnen ondersteunen. De vereniging benaderde Raymond Peters, commercieel directeur van de Actua Groep voor een oriënterend gesprek, waarbij vraag en aanbod uitgebreid werden besproken. Al spoedig waren de eerste schetsen voor de VZR Polis gemaakt en ‘the rest is history’. Mariska: “Het maatwerk dat Actua verwerkt in haar producten sprak ons zeer aan. Wij weten wat onze leden beweegt en wat zij zoeken in een verzekering. In Actua vonden we de partij, die dit kon omzetten naar een polis.”

VZR Polis

Actua verzekert zowel B2B als B2C en voorziet in alle facetten, die een verzekering en samenwerking compleet maken. Voor VZR is er een polis ontwikkeld voor de zakelijke rijder, die een bijzonder scala aan dekkingen biedt: een allrisk verzekering voor de particuliere auto met minimaal 2 jaar garantie, pechhulp door heel Nederland, vergoedingen en om het geheel compleet te maken, het VZR Pluspakket. Dit pakket biedt de zakelijke rijder een royale dekking in geval van schade, ongevallen en juridische kwesties én het meest uitgebreide lidmaatschap van VZR. Mariska: “De polis is inmiddels af te sluiten via onze website en de website van de polis zelf: VZRPolis.nl. Hierop is alle informatie te vinden en kan de premie vrijblijvend worden berekend.” Op de vraag wat de polis zo bijzonder maakt, zegt Mariska lachend: “De polis is eigenlijk lastig te vatten en dat is precies wat zo aanspreekt: de unieke combinatie van dekkingen voor zowel de zakelijke als privéauto. We vertrouwen erop dat onze leden hiermee hun voordeel gaan doen!”.

Raymond Peters, commercieel directeur van de Actua Groep: “Kan niet” komt niet voor in onze bedrijfsvocabulaire; dit is juíst een trigger voor de oplossingsgerichte drive, die de Actua Groep kenmerkt. Wij zeggen hooguit: “Zó kan het niet, maar laat ons vooral kijken naar hoe het dan wél kan!”.

Gemak voor particuliere klanten, zakelijke klanten en partners. ‘Makkelijk leven met Actua

VZR (Vereniging Zakelijke Rijders) is de belangenbehartiger voor berijders van een auto van de zaak. Zij zet zich in voor ruim 1,3 miljoen mensen, die over een leaseauto of andere auto van de zaak beschikken en voor mensen die zakelijke kilometers rijden in hun privéauto. Lees meer over VZR op www.vzr.nl.

De Actua Groep treedt op als verzekeraar, tussenpersoon, volmacht, leasemaatschappij én een combinatie hiervan. De synergie is groots en de lijnen zijn kort, zodat de kosten laag blijven en er snel geschakeld kan worden. Daarnaast beschikt de organisatie over alle disciplines, die het maatwerk in praktische zin realiseren: productontwerp, full stack application development, online marketing & communicatie, multimedia design, acceptatie en schadebehandeling.

Meer weten over de VZR Polis en de mogelijkheden die Actua biedt? Neem contact met ons op, we geven graag een toelichting. Actua Groep, 010 – 44 77 100.

Actua Groep en VZR ontwikkelen VZR Polis | Automotive Online

Actua Groep en VZR ontwikkelen VZR Polis

Dani Allen Dani Allen
• Laatste update:

Deze autoverzekering is met recht uniek te noemen, want er bestaat geen enkele polis, die biedt wat de VZR Polis biedt een notendop? Uitgebreide allrisk dekking voor de privéauto(‘s) van de zakelijke rijder, mét extra dekkingen voor de zakelijke auto. De VZR Polis is het resultaat van de samenwerking tussen VZR en de Actua Groep. En dat resultaat mag er wezen!

Drive

Dankzij de kennis en creativiteit van beide partijen voorziet de VZR Polis in een dekking, die op maat is gesneden voor de zakelijke rijder. De polis is met zorg en aandacht tot stand gekomen en biedt naast de uitgebreide dekking ook een helpende hand bij tal van vraagstukken. “En dat is precies waar VZR voor staat: leden bijstaan en adviseren”, aldus Mariska Hustings, directeur van VZR. De leden van VZR kunnen rekenen op praktische ondersteuning, actuele informatie en betrokkenheid. Op de vraag wat haar drive is, antwoordt Mariska direct: “leden helpen, dáár krijg ik energie van. Of het nu gaat om vragen over afkoopsommen, mobiliteitsbudgetten of normleaseberekeningen, we maken graag het verschil voor onze leden.”

Actualiteit

VZR is onafhankelijk en komt op voor iedereen die zakelijke kilometers maakt. De vereniging heeft ruim 35.000 leden en er komen maandelijks zo’n 150 leden bij. De bijtellingscalculator op de website van VZR is favoriet. Mariska: “Wij weten wat er speelt binnen de automotivebranche en welke vraagstukken onze leden bezighouden. Daar stemmen we onze dienstverlening op af, waarbij we altijd inspelen op de actualiteit.”

Partnerschap VZR & Actua Groep

Met de keuze voor Actua als verzekeringspartner zit het met die actualiteit wel goed. De innovatielust van de veelzijdige organisatie garandeert een concept op maat, dat naadloos aansluit op de wensen van de klant van nu. De samenwerking met Actua is dan ook geen toeval. VZR was al enige tijd op zoek naar een passende verzekeringspartner, om haar leden ook op dit vlak professioneel te kunnen ondersteunen. De vereniging benaderde Raymond Peters, commercieel directeur van de Actua Groep voor een oriënterend gesprek, waarbij vraag en aanbod uitgebreid werden besproken. Al spoedig waren de eerste schetsen voor de VZR Polis gemaakt en ‘the rest is history’. Mariska: “Het maatwerk dat Actua verwerkt in haar producten sprak ons zeer aan. Wij weten wat onze leden beweegt en wat zij zoeken in een verzekering. In Actua vonden we de partij, die dit kon omzetten naar een polis.”

VZR Polis

Actua verzekert zowel B2B als B2C en voorziet in alle facetten, die een verzekering en samenwerking compleet maken. Voor VZR is er een polis ontwikkeld voor de zakelijke rijder, die een bijzonder scala aan dekkingen biedt: een allrisk verzekering voor de particuliere auto met minimaal 2 jaar garantie, pechhulp door heel Nederland, vergoedingen en om het geheel compleet te maken, het VZR Pluspakket. Dit pakket biedt de zakelijke rijder een royale dekking in geval van schade, ongevallen en juridische kwesties én het meest uitgebreide lidmaatschap van VZR. Mariska: “De polis is inmiddels af te sluiten via onze website en de website van de polis zelf: VZRPolis.nl. Hierop is alle informatie te vinden en kan de premie vrijblijvend worden berekend.” Op de vraag wat de polis zo bijzonder maakt, zegt Mariska lachend: “De polis is eigenlijk lastig te vatten en dat is precies wat zo aanspreekt: de unieke combinatie van dekkingen voor zowel de zakelijke als privéauto. We vertrouwen erop dat onze leden hiermee hun voordeel gaan doen!”.

Raymond Peters, commercieel directeur van de Actua Groep: “Kan niet” komt niet voor in onze bedrijfsvocabulaire; dit is juíst een trigger voor de oplossingsgerichte drive, die de Actua Groep kenmerkt. Wij zeggen hooguit: “Zó kan het niet, maar laat ons vooral kijken naar hoe het dan wél kan!”.

Gemak voor particuliere klanten, zakelijke klanten en partners. ‘Makkelijk leven met Actua

VZR (Vereniging Zakelijke Rijders) is de belangenbehartiger voor berijders van een auto van de zaak. Zij zet zich in voor ruim 1,3 miljoen mensen, die over een leaseauto of andere auto van de zaak beschikken en voor mensen die zakelijke kilometers rijden in hun privéauto. Lees meer over VZR op www.vzr.nl.

De Actua Groep treedt op als verzekeraar, tussenpersoon, volmacht, leasemaatschappij én een combinatie hiervan. De synergie is groots en de lijnen zijn kort, zodat de kosten laag blijven en er snel geschakeld kan worden. Daarnaast beschikt de organisatie over alle disciplines, die het maatwerk in praktische zin realiseren: productontwerp, full stack application development, online marketing & communicatie, multimedia design, acceptatie en schadebehandeling.

Meer weten over de VZR Polis en de mogelijkheden die Actua biedt? Neem contact met ons op, we geven graag een toelichting. Actua Groep, 010 – 44 77 100.