Actie? Geen actie!

Redactie Redactie
• Laatste update:

“Nadat wij onze leden een brief hadden gestuurd om ze uit te nodigen voor de actie-bijeenkomsten, ben ik door verzekeraars gebeld die zeiden dat ze geen warme zomer willen, maar tot een oplossing willen komen. Daarop hebben onze leden besloten nu geen actie te voeren”zegt Wybe Posthuma, voorzitter van Focwa sectie Schadeherstel.
De warme zomer mag dan niet doorgaan, als ze er voor november niet uitkomen, volgt er alsnog een hete herfst, zegt een schadehersteller. “Als alle zevenhonderd bedrijven uit de gestuurde schadestroom hun calculaties twee weken vasthouden en dan allemaal in één keer op de knop drukken, dan ontstaat er een heel groot probleem.”

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.