ANWB checkt accu’s bij Ikea

Redactie Redactie
• Laatste update:

Honderden
De accu wordt in ongeveer tien minuten doorgemeten, waarna een advies volgt. Als het nodig is, kan er direct een nieuwe accu worden geplaatst. Die wordt dan kosteloos geplaatst, wel moet de batterij zelf worden betaald.

De ANWB verwacht volgende week “enkele honderden” checks uit te voeren. Tot hoeveel extra accuverkopen dat moet leiden doet de bond geen mededelingen. “We doen dit niet om extra accu’s weg te zetten, maar als service naar onze leden”, aldus ANWB-woordvoerder Markus van Tol.

De ANWB werkt met accu’s van Banner, die worden geleverd door de vaste partner Club Logistics Services in Nieuwegein.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.

ANWB checkt accu’s bij Ikea | Automotive Online

ANWB checkt accu’s bij Ikea

Redactie Redactie
• Laatste update:

Honderden
De accu wordt in ongeveer tien minuten doorgemeten, waarna een advies volgt. Als het nodig is, kan er direct een nieuwe accu worden geplaatst. Die wordt dan kosteloos geplaatst, wel moet de batterij zelf worden betaald.

De ANWB verwacht volgende week “enkele honderden” checks uit te voeren. Tot hoeveel extra accuverkopen dat moet leiden doet de bond geen mededelingen. “We doen dit niet om extra accu’s weg te zetten, maar als service naar onze leden”, aldus ANWB-woordvoerder Markus van Tol.

De ANWB werkt met accu’s van Banner, die worden geleverd door de vaste partner Club Logistics Services in Nieuwegein.

Geplaatst in rubriek:
Redactie
Redactie

De redactie van Automotive is dagelijks op zoek naar het laatste nieuws uit de autobranche. Heeft u een tip voor ons? Stuur dan een mail naar redactie@automotive-online.nl, of bel 010 - 280 1000.