VZR: Privé-auto van zakelijke rijder krijgt nieuwe verzekering

Redactie Redactie
• Laatste update:
Beeld: VZR Polis

Samen met de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) ontwikkelde de Actua Groep een verzekeringspolis, die volledig is afgestemd op de tweede auto binnen het gezin. De polis biedt een uitgebreide allrisk verzekering voor de privé-auto, naast belangrijke extra services voor de zakelijke auto.

De VZR Polis voorziet in een uitgebreide combinatie van dekkingen voor de tweede auto; een allrisk verzekering voor de particuliere auto met unieke voordelen, zoals verlengde garantie, pechhulp door heel Nederland, extra vergoedingen en het VZR Pluspakket. Het Pluspakket biedt dekking in geval van schade, ongevallen en juridische kwesties, plús het meest uitgebreide lidmaatschap van VZR.

Partnerschap

De VZR Polis is het resultaat van de samenwerking tussen VZR en de Actua Groep. “Het is een uniek verzekeringsproduct, want deze combinatie bestaat in geen enkele polis. De polis is met zorg en aandacht tot stand gekomen en biedt naast de uitgebreide dekking ook een helpende hand bij tal van vraagstukken. Dat is ook precies waar VZR voor staat: leden bijstaan en adviseren”, stelt Mariska Hustings, directeur van VZR. “Wij waren al enige tijd op zoek naar een passende verzekeringspartner, om zakelijke rijders ook op dit vlak professioneel te kunnen ondersteunen. Zo kwamen we uit bij Raymond Peters, commercieel directeur van de Actua Groep. Al heel snel waren de eerste schetsen voor de VZR Polis gemaakt. Vooral het maatwerk dat Actua in haar producten verwerkt, sprak ons zeer aan. Wij weten wat onze leden beweegt en wat zij zoeken in een verzekering. In Actua vonden we de partij, die dit kon omzetten naar een polis.”

De VZR Polis is inmiddels af te sluiten via de website van VZR en de website van de polis zelf: VZRPolis.nl. Op de sites is alle informatie te vinden en kan de premie vrijblijvend worden berekend. Bellen kan ook: Actua Groep, (010) 44 77 100.

Over VZR

VZR (Vereniging Zakelijke Rijders) is de belangenbehartiger voor berijders van een auto van de zaak. Zij zet zich in voor ruim 1,3 miljoen mensen, die over een leaseauto of andere auto van de zaak beschikken en voor mensen die zakelijke kilometers rijden in hun privé-auto. Lees meer over VZR op www.vzr.nl.

Over Actua Groep

De Actua Groep treedt op als verzekeraar, tussenpersoon, volmacht, leasemaatschappij én een combinatie hiervan. De synergie is groot en de lijnen zijn kort, zodat de kosten laag blijven en er snel geschakeld kan worden. Daarnaast beschikt de organisatie over alle disciplines, die het maatwerk in praktische zin realiseren: productontwerp, full stack application development, online marketing & communicatie, multimedia design, acceptatie en schadebehandeling. Zie ook www.actua.nl.

VZR: Privé-auto van zakelijke rijder krijgt nieuwe verzekering | Automotive Online

VZR: Privé-auto van zakelijke rijder krijgt nieuwe verzekering

Redactie Redactie
• Laatste update:
Beeld: VZR Polis

Samen met de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) ontwikkelde de Actua Groep een verzekeringspolis, die volledig is afgestemd op de tweede auto binnen het gezin. De polis biedt een uitgebreide allrisk verzekering voor de privé-auto, naast belangrijke extra services voor de zakelijke auto.

De VZR Polis voorziet in een uitgebreide combinatie van dekkingen voor de tweede auto; een allrisk verzekering voor de particuliere auto met unieke voordelen, zoals verlengde garantie, pechhulp door heel Nederland, extra vergoedingen en het VZR Pluspakket. Het Pluspakket biedt dekking in geval van schade, ongevallen en juridische kwesties, plús het meest uitgebreide lidmaatschap van VZR.

Partnerschap

De VZR Polis is het resultaat van de samenwerking tussen VZR en de Actua Groep. “Het is een uniek verzekeringsproduct, want deze combinatie bestaat in geen enkele polis. De polis is met zorg en aandacht tot stand gekomen en biedt naast de uitgebreide dekking ook een helpende hand bij tal van vraagstukken. Dat is ook precies waar VZR voor staat: leden bijstaan en adviseren”, stelt Mariska Hustings, directeur van VZR. “Wij waren al enige tijd op zoek naar een passende verzekeringspartner, om zakelijke rijders ook op dit vlak professioneel te kunnen ondersteunen. Zo kwamen we uit bij Raymond Peters, commercieel directeur van de Actua Groep. Al heel snel waren de eerste schetsen voor de VZR Polis gemaakt. Vooral het maatwerk dat Actua in haar producten verwerkt, sprak ons zeer aan. Wij weten wat onze leden beweegt en wat zij zoeken in een verzekering. In Actua vonden we de partij, die dit kon omzetten naar een polis.”

De VZR Polis is inmiddels af te sluiten via de website van VZR en de website van de polis zelf: VZRPolis.nl. Op de sites is alle informatie te vinden en kan de premie vrijblijvend worden berekend. Bellen kan ook: Actua Groep, (010) 44 77 100.

Over VZR

VZR (Vereniging Zakelijke Rijders) is de belangenbehartiger voor berijders van een auto van de zaak. Zij zet zich in voor ruim 1,3 miljoen mensen, die over een leaseauto of andere auto van de zaak beschikken en voor mensen die zakelijke kilometers rijden in hun privé-auto. Lees meer over VZR op www.vzr.nl.

Over Actua Groep

De Actua Groep treedt op als verzekeraar, tussenpersoon, volmacht, leasemaatschappij én een combinatie hiervan. De synergie is groot en de lijnen zijn kort, zodat de kosten laag blijven en er snel geschakeld kan worden. Daarnaast beschikt de organisatie over alle disciplines, die het maatwerk in praktische zin realiseren: productontwerp, full stack application development, online marketing & communicatie, multimedia design, acceptatie en schadebehandeling. Zie ook www.actua.nl.