Nieuw bestuur en nieuwe koers voor Vrooam

Redactie Redactie
• Laatste update:

Naast Koskamp (zie foto) zijn ook Lars Heuts, Theo van der Linden (Rijsbergen), Fedor Heijl , Jan van Remunt (Broekhuizen), Paul Vink en Ramon le Mahieu (Auto Wessel) toegetreden tot het bestuur. Dinand van Silfhout treedt af als bestuurslid zodra zijn werkzaamheden zijn overgedragen.

Formulisering
Vrooam is een samenwerkingsverband van 39 grossiers met in totaal 116 vestigingen die voornamelijk worden beleverd door onderdelendistributeur Van Heck.

Na het vertrek van directeur Tijmen Doppenberg, anderhalf jaar geleden, is Charlotte van Mil aangesteld als manager van de grossiersvereniging. Onder haar leiding heeft Vrooam een nieuwe koers ingezet. “We waren een inkoopgerichte organisatie en zijn gegroeid naar een marketinggerichte organisatie”, zegt van Mil. “Dat betekent dat we onze leden en de garagisten ondersteunen op dit gebied, door middel van onder meer het eigen Autofocus magazine, een narrowcasting systeem en het actieblad Big Deals.”

Ook ligt de focus van de vereniging op werkplaatsformules, zoals Vakgarage, Bosch, Alwaysbemobile en Cars&Joy. “We verwachten dat over drie tot vijf jaar 70% van alle onafhankelijke autobedrijven is aangesloten bij een formule. Daar ligt dus ook voor ons de toekomst.”

____________________________________________________

Feliciteer Bram-Teun Koskamp met een bloemetje  

Nieuw bestuur en nieuwe koers voor Vrooam | Automotive Online

Nieuw bestuur en nieuwe koers voor Vrooam

Redactie Redactie
• Laatste update:

Naast Koskamp (zie foto) zijn ook Lars Heuts, Theo van der Linden (Rijsbergen), Fedor Heijl , Jan van Remunt (Broekhuizen), Paul Vink en Ramon le Mahieu (Auto Wessel) toegetreden tot het bestuur. Dinand van Silfhout treedt af als bestuurslid zodra zijn werkzaamheden zijn overgedragen.

Formulisering
Vrooam is een samenwerkingsverband van 39 grossiers met in totaal 116 vestigingen die voornamelijk worden beleverd door onderdelendistributeur Van Heck.

Na het vertrek van directeur Tijmen Doppenberg, anderhalf jaar geleden, is Charlotte van Mil aangesteld als manager van de grossiersvereniging. Onder haar leiding heeft Vrooam een nieuwe koers ingezet. “We waren een inkoopgerichte organisatie en zijn gegroeid naar een marketinggerichte organisatie”, zegt van Mil. “Dat betekent dat we onze leden en de garagisten ondersteunen op dit gebied, door middel van onder meer het eigen Autofocus magazine, een narrowcasting systeem en het actieblad Big Deals.”

Ook ligt de focus van de vereniging op werkplaatsformules, zoals Vakgarage, Bosch, Alwaysbemobile en Cars&Joy. “We verwachten dat over drie tot vijf jaar 70% van alle onafhankelijke autobedrijven is aangesloten bij een formule. Daar ligt dus ook voor ons de toekomst.”

____________________________________________________

Feliciteer Bram-Teun Koskamp met een bloemetje