Daniëlle Dieben nieuwe cco BMW Financial Services Nederland

BMW • Dieben volgt Chris Collet op.
Sander Van Vliet Sander Van Vliet
Daniëlle Dieben is de nieuwe CCO bij BMW Financial Services Nederland. (Foto: BMW.)

BMW Financial Services heeft Daniëlle Dieben officieel benoemd tot commercial officer. Dieben treedt toe tot de directie van BMW Financial Services en daarmee volgt ze Chris Collet op, die eerder dit jaar werd benoemd tot cco van het zusterbedrijf Alphabet. Dat maakt het bedrijf bekend middels een persbericht.

In de nieuwe functie is Dieben verantwoordelijk voor de commerciële aspecten van de b2c-producten en diensten van BMW-Mini Financial Services en Alphere. Dieben is sinds 2004 werkzaam bij BMW Group Nederland en heeft in de loop der jaren diverse functies bekleed.

Nick Brownrigg, ceo van BMW Financial Services Nederland, is verheugd met de komst van Dieben in het directieteam. Hij benadrukt het belang van het behalen van de strategische en commerciële doelstellingen na de fusie met Alphabet. “Met de komst van Daniëlle complementeren we ons team voor toekomstgericht leiderschap”, aldus Brownrigg.

De huidige leasemaatschappij ontstond in 2022 na een fusie van BMW Financial Servives en Alphabet. De groep beheert naar eigen zeggen een totaal wagenpark van 130 duizend auto’s en is daarmee een top 3 speler op de Nederlandse markt. In de Leasemaatschappij top 60 van Automotive werd de vlootomvang eind 2022 ingeschaald op 121.296 voertuigen.

Geplaatst in rubriek:
Sander Van Vliet
Sander Van Vliet

Sander is vaste redacteur van Automotive en Fleet & Mobility. Na omzwervingen in de sportjournalistiek streek hij in 2023 neer op de Automotive-redactie. In zijn vrije tijd houdt hij zich bezig met wielrennen, voetbal en goed eten.

Daniëlle Dieben nieuwe cco BMW Financial Services Nederland | Automotive Online

Daniëlle Dieben nieuwe cco BMW Financial Services Nederland

BMW • Dieben volgt Chris Collet op.
Sander Van Vliet Sander Van Vliet
Daniëlle Dieben is de nieuwe CCO bij BMW Financial Services Nederland. (Foto: BMW.)

BMW Financial Services heeft Daniëlle Dieben officieel benoemd tot commercial officer. Dieben treedt toe tot de directie van BMW Financial Services en daarmee volgt ze Chris Collet op, die eerder dit jaar werd benoemd tot cco van het zusterbedrijf Alphabet. Dat maakt het bedrijf bekend middels een persbericht.

In de nieuwe functie is Dieben verantwoordelijk voor de commerciële aspecten van de b2c-producten en diensten van BMW-Mini Financial Services en Alphere. Dieben is sinds 2004 werkzaam bij BMW Group Nederland en heeft in de loop der jaren diverse functies bekleed.

Nick Brownrigg, ceo van BMW Financial Services Nederland, is verheugd met de komst van Dieben in het directieteam. Hij benadrukt het belang van het behalen van de strategische en commerciële doelstellingen na de fusie met Alphabet. “Met de komst van Daniëlle complementeren we ons team voor toekomstgericht leiderschap”, aldus Brownrigg.

De huidige leasemaatschappij ontstond in 2022 na een fusie van BMW Financial Servives en Alphabet. De groep beheert naar eigen zeggen een totaal wagenpark van 130 duizend auto’s en is daarmee een top 3 speler op de Nederlandse markt. In de Leasemaatschappij top 60 van Automotive werd de vlootomvang eind 2022 ingeschaald op 121.296 voertuigen.

Geplaatst in rubriek:
Sander Van Vliet
Sander Van Vliet

Sander is vaste redacteur van Automotive en Fleet & Mobility. Na omzwervingen in de sportjournalistiek streek hij in 2023 neer op de Automotive-redactie. In zijn vrije tijd houdt hij zich bezig met wielrennen, voetbal en goed eten.